Twój niepowtarzalny e-sklep

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało oryginalne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze, ale zarazem pełne przydatnych opcji. Wszystko po to, by zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na naszej platformie to gwarancja dostępu do narzędzi dostosowanych do różnorodnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz przesyłek, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami cen, a jest to zaledwie fragment proponowanych przez nas rozwiązań.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że korzystanie z przygotowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin dziennie. Eksperci Shopelo.pl stale pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując przy tym maksimum czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, przystosowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz okazję przetestowania naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę łatwe i rozpocznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Zakładając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś oraz pragniesz połączyć ulubione zajęcie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz dorobić do pensji, ale też przetestować koncepcję na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Otwórz sklep internetowy na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.